Yükleniyor...

Apartlarımız

Adrasan Twin Aparts

Apart Twin

Apart Twin, tatilciler için konfor, işlevsellik ve estetiği bir araya getiren özel bir konaklama deneyimi sunar. İki katlı bungalovlarımızda bulunan mutfak, çift kişilik yatak, televizyon, klima gibi olanaklarla tatilinizi evinizin konforunda geçirebilirsiniz. Apart Twin'in benzersiz tasarımı ve sunduğu imkanlarla unutulmaz bir tatil deneyimi için sizi bekliyoruz.

Apart Twin'in üst katında yer alan çift kişilik yatak, rahat bir uyku deneyimi sunar. Temiz ve konforlu yataklarımızda dinlenerek enerjinizi tazeleyebilirsiniz. Ayrıca, bungalovlarımızda bulunan televizyon ile keyifli bir film izleyebilirsiniz.

4 Kişi Mutfak Yatak Banyo

Apart Minimal

Apart Minimal, tatilcilerin konforlu ve estetik bir tatil deneyimi yaşaması için özel olarak tasarlanmıştır. İçerisindeki mutfak, masa sandalye, çekyat, buzdolabı, çift kişilik yatak, televizyon ve klima gibi olanaklarla donatılmış bu apartlar, tatilcilerin beklentilerini karşılamak ve özgürce zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir.

Asma katlı yapılarıyla farklı bir deneyim sunan apartlarımız, tatilcilerin daha fazla yaşam alanına sahip olmalarını sağlar. Alt katta bulunan mutfak, masa sandalye ve çekyat alanı, tatilcilerin rahatça dinlenebilecekleri ve yemeklerini hazırlayabilecekleri bir mekan sunar. Üst katta yer alan çift kişilik yatak, rahat bir uyku deneyimi sunar.

4 Kişi Mutfak Yatak Banyo

İmkanlar

Konforunuz için düşünülen her detayda sizin için özenle tasarlanmış apartlarımız.